Social Timeline (3.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Feed
vi: Nguồn tin

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Total
vi: Tổng

en: Active
vi: Hoạt động

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: Skin
vi: Giao diện cho trình soạn thảo

en: Columns
vi: Các cột

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
