Social Timeline (3.0.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Weight
hi: मान

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Icon
hi: चिन्ह

en: URL
hi: यूआरएल

en: Total
hi: कुल

en: Active
hi: सक्रिय

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Limit
hi: सीमा

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...
