Social Timeline (3.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Weight
jv: Urutan

en: Feed
jv: Pasokan

en: Icon
jv: Ikon

en: Active
jv: Aktif

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...
