Social Timeline (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Weight
af: Gewig

en: Active
af: Aktief

en: Please wait...
af: Wag asseblief...
