Social Timeline (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Limit
th: จำกัด

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: There are no items yet.
th: ยังไม่มีรายการ
