Social Timeline (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Total
bg: Общо

en: Active
bg: Активен

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...
