Social Timeline (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Columns
gu: સ્તંભો
