Social Timeline (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Weight
sk: Váha

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Icon
sk: Ikona

en: Total
sk: Celkom

en: Active
sk: Aktívny

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...
