Social Timeline (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Icon
ar: أيقونة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Total
ar: المجموع

en: Active
ar: نشط

en: Limit
ar: حد

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: Columns
ar: أعمدة
