Social Timeline (8.x-2.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Active
ml: സജീവമായ
