Social Timeline (8.x-2.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
