Social Timeline (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Weight
ne: वजन

en: URL
ne: यूआरएल

en: Active
ne: सक्रिय

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्
