Social Timeline (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Weight
ps: وزن

en: URL
ps: پته (URL)

en: Active
ps: فعال

en: Columns
ps: ستنې
