Social Timeline (8.x-2.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Weight
sr: Тежина

en: Icon
sr: Икона

en: Total
sr: Укупно

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...
