Social Timeline (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Limit
ta: எல்லை

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: Columns
ta: நெடுவரிசை
