Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: description
cs: popisek

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby
