Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: description
es: descripción

en: Provider
es: Proveedor

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: label
es: etiqueta
