Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: label
fr: libellé

en: Deleted @label.
fr: @label supprimé.
