Social Tracking (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Provider
ro: Furnizor

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: label
ro: etichetă
