Social Tracking (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: description
fa: توضیحات

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
