Social Tracking (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Provider
mr: प्रदाता
