Social Tracking (8.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Label
hr: Oznaka

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi
