Social Tracking (8.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
