Social Tracking (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Label
he: תווית

en: description
he: תיאור

en: Provider
he: ספק

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: label
he: תווית
