Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
