Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Reset
es: Restablecer

en: Node
es: Nodo

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Sort by
es: Ordenar por

en: minutes
es: minutos

en: Apply
es: Aplicar

en: Welcome message
es: Mensaje de bienvenida

en: 5 minutes
es: 5 minutos

en: 10 minutes
es: 10 minutos

en: 15 minutes
es: 15 minutos

en: 30 minutes
es: 30 minutos

en: 45 minutes
es: 45 minutos

en: Master
es: Máster

en: @count hour | @count hours
es[0]: @count hora
es[1]: @count horas

en: @count minute | @count minutes
es[0]: @count minuto
es[1]: @count minutos

en: @count day | @count days
es[0]: @count día
es[1]: @count días

en: @count week | @count weeks
es[0]: @count semana
es[1]: @count semanas

en: @count second | @count seconds
es[0]: @count segundo
es[1]: @count segundos
