Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Value
it: Valore

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Reset
it: Ripristina

en: Node
it: Nodo

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: minutes
it: minuti

en: Apply
it: Applica

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: Master
it: Principale
