Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Value
nl: Waarde

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: minutes
nl: minuten

en: Apply
nl: Toepassen

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 45 minutes
nl: 45 minuten

en: Social
nl: Sociaal

en: Asc
nl: Oplopend

en: @count hour | @count hours
nl[0]: @count uur
nl[1]: @count uur

en: @count minute | @count minutes
nl[0]: @count minuut
nl[1]: @count minuten

en: @count day | @count days
nl[0]: @count dag
nl[1]: @count dagen

en: @count week | @count weeks
nl[0]: @count week
nl[1]: @count weken

en: @count second | @count seconds
nl[0]: @count seconde
nl[1]: @count secondes
