Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Sort by
oc: Triar per

en: minutes
oc: minutas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Welcome message
oc: Messatge de benvenguda

en: Master
oc: Maître
