Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Reset
fa: اعاده

en: ID
fa: هویت

en: Node
fa: محتوا

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
