Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Value
pt: Valor

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: All
pt: Todos

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: minutes
pt: minutos

en: Apply
pt: Aplicar

en: Welcome message
pt: Mensagem de boas vindas

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 45 minutes
pt: 45 minutos

en: Master
pt: Principal

en: @count hour | @count hours
pt[0]: @count hora
pt[1]: @count horas

en: @count minute | @count minutes
pt[0]: @count minuto
pt[1]: @count minutos

en: @count day | @count days
pt[0]: @count dia
pt[1]: @count dias

en: @count week | @count weeks
pt[0]: @count semana
pt[1]: @count semanas

en: @count second | @count seconds
pt[0]: @count segundo
pt[1]: @count segundos

en: Show meeting recordings if any
pt: Mostrar gravações da reunião, se houver

en: Recordings Display
pt: Exibição de gravações

en: How to display the recordings
pt: Como exibir as gravações
