Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Reset
uk: Скинути

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Apply
uk: Застосувати

en: Welcome message
uk: Вітальне повідомлення

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 45 minutes
uk: 45 хвилин

en: Modal
uk: Модальне

en: Social
uk: Суспільний

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: @count hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: @count minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: @count day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: @count week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 60 minutes
uk: 60 хвилини

en: @count second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд
