Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: minutes
ar: دقائق

en: Apply
ar: تطبيق

en: Welcome message
ar: رسالة الترحيب

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
