Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: minutes
bg: минути

en: Apply
bg: Търси
