Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: minutes
ca: minuts

en: Apply
ca: Aplica

en: Welcome message
ca: Missatge de benvinguda

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Master
ca: Mestre

en: @count hour | @count hours
ca[0]: @count hora
ca[1]: @count hores

en: @count minute | @count minutes
ca[0]: @count minut
ca[1]: @count minuts

en: @count day | @count days
ca[0]: @count dia
ca[1]: @count dies

en: @count second | @count seconds
ca[0]: @count segon
ca[1]: @count segons
