Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
