Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
