Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: minutes
lv: minūtes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: @count hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stunda

en: @count minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: @count day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: @count week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: @count second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes
