Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok
