Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Reset
sv: Återställ

en: Node
sv: Nod

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: minutes
sv: minuter

en: Apply
sv: Applicera

en: Welcome message
sv: Välkomstmeddelande

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: @count hour | @count hours
sv[0]: @count timme
sv[1]: @count timmar

en: @count minute | @count minutes
sv[0]: @count minut
sv[1]: @count minuter

en: @count day | @count days
sv[0]: @count dag
sv[1]: @count dagar
