Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Reset
is: Endursetja

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
