Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Node
ml: നോഡ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
