Social Virtual Event BBB (1.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: All
si: සියල්ල
