Social Virtual Event BBB (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
