Social Virtual Event BBB (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
