Social Virtual Event BBB (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en:  minutes
ne:  मिनेट
