Social Virtual Event BBB (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด
