Social Virtual Event BBB (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
