Social Virtual Event BBB (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა
