Social Virtual Event BBB (1.0.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Reset
ro: Resetează

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en:  days
ro:  zile

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
